Sponky, spony, sponečky

Sponka do vlasů je drobná pomůcka, jež slouží pro přidržování vlásků v účesu, nebo aby malým princeznám vlásky nepadali do očí.

Sponky na vlasy slouží k vytvoření účesu z pramenů vlasů, připínají se z jeho boku, napříč pramenem. Aby se sponky neposouvaly podél pramínku vlasů, mají uvnitř ještě i zoubky, pro těsnější stisk.

Od nepaměti se sponky vyrábějí v různých velkostech, barvách i tvarech. Já používám kvalitní kovový základ se zoubky ‚(ty nejmenší sponky 35mm jsou bez zoubků). Sponečky různě dekoruji kamínky, květinkami, mašličkami v různém barevném provedení.

Hýčkejte své princezny a vyzkoušejte mé sponky do vlasů s originálním designem, které zaujmou na první pohled.

V posledních letech se dbá na krásné účesy malých princezen a  doplňuji se krásnými čelenkami, bohatě zdobenými gumičkami, nebo jedinečnými sponkami. Už to není výsada hlavně nevěst a celebrit na červeném koberci.  Ozdobné spony do vlasů s kamínky, květinami  nebo perlami se ale nyní vracejí do každodenního života a mohou je nosit princezny od útlého věku i k džínám

Nejvíce letí baretka, tedy sponka, která se nejčastěji připínají do vlasů z boku.

Mám pro Vás různé vlasové ozdoby pro každou příležitost. Vybírat můžete z čelenek, sponek vel: 35mm, 45mm, 60mm, gumiček různých tvarů a barev. Navíc celý outfit Vám zdokonalí nádherný náramek z mé kolekce na Natalistyle.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.