Gumičky do vlasů jsou dalším velmi častým doplňkem pro úpravu účesu. Jsou to malé kroužky z pružného materiálu, které se používají k uchycení vlasů. Tyto gumičky jsou ideální pro různé účesy, od culíků po drdoly a kadeře.

Můj sortiment ručně vyráběných gumiček se snažím neustále inovovat, zdokonalovat  a doplňovat tak,  aby jste mohly zkrášlit i jednoduchý cop své princezny.

Gumičky do vlasů jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a materiálech. Ty nejčastěji používané jsou pravděpodobně z elastického kaučuku, protože jsou velmi pružné a dobře drží vlasy bez toho, aby je poškozovaly. Existují však i gumičky z jiných materiálů, jako je například nylon nebo pletené látky.

V mém obchodě Natalistyle mám v nabídce celou řadu krásných gumiček.

Použití gumiček do vlasů je velmi jednoduché. Stačí sbalit vlasy do požadovaného účesu a pak gumičkou zafixovat. Pokud chcete, aby účes držel déle, můžete použít více gumiček a zafixovat je ve více bodech. Je důležité dbát na to, aby nebyly příliš těsné, aby nedocházelo k poškození vlasů nebo podráždění pokožky hlavy.

Existuje mnoho různých stylů účesů, které lze s gumičkami do vlasů vytvořit. Jedním z nejoblíbenějších způsobů je culík, který může být nízký, vysoký nebo boční. Další možností jsou drdoly, kadeře a copánky. Pokud chcete vytvořit ještě zajímavější účes, můžete použít i barevné nebo kombinovat různé druhy sponek a gumiček.

Je důležité dbát na to, aby gumičky do vlasů byly kvalitní a nevytrhávaly vlasy. Pokud máte citlivou pokožku hlavy, můžete zvolit měkčí nebo používat gumičky s obalováním z látky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.