Čelenky : stylové oživení každodenního účesu

Popularita čelenek vzrostla v době 50. a 60. let 20. století za stylu retro. Nyní se ovšem navrátily mezi hlavní módní doplňky a jsou velmi oblíbené. Čelenka je oděvní doplněk, který se nosí ve vlasech nebo kolem čela a obvykle udržuje vlasy od obličeje nebo očí. Čelenky se obvykle skládají ze smyčky z elastického materiálu nebo z podkovovitého kusu z pružného plastu nebo kovu.

Čelenka je vlasový doplňek pro každou příležitost a jakýkoliv typ vlasů i účesu. Hodí se jak na vlasy dlouhé, krátké, kudrnaté, rovné, s ofinou nebo bez.

V mém obchodě Natalistyle mám v nabídce celou řadu krásných čelenek. Rozdělené jsou na čelenky pevné ve velikost UNI ty se dají jemně ohybem přizpůsobit tvarem hlavy a pružné zde naleznete čelenky na tenké pružence nebo na pružence širší.

Čelenky pro Vaše princezny

Mé vlasové dekorace jsou všude s Vámi.  Ať už jde Vaše princezna ve slavnostních šatečkách poprvé  do školy, nebo v džínách na zmrzlinu.  Ať  si v kraťasích hraje na písku , nebo jí čeká důležitý den v roli družičky. Čelenka je vlasový doplněk pro každou příležitost a jakýkoliv typ vlasů i účesu. Hodí se jak na vlásky dlouhé, krátké, kudrnaté, rovné, s ofinou, nebo bez.

Ručně vyráběné čelenky

 Můj sortiment prémiových ručně vyráběných čelenek se snažím neustále inovovat, zdokonalovat  a doplňovat tak,  aby jste mohly zkrášlit jednoduchý cop své princezny, nebo upravit rozpuštěné vlásky  elegantní květinovou čelenkou dozdobenou diamantovým kamínkem. Používám celou řadu kvalitních materiálů různých barev, textur a třpytivých ozdob, abych zajistila Vaši plnou spokojenost v ten Váš den D.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.